Loading

Naše referencie

Pochôdzne svetlíky GLASSFLOOR vytvárajú optimálne riešenie pre terasy, trávniky a pochôdzne strechy. Vďaka tomu, že terasa je bezprahovo spojená s okolím, vďaka čomu neprichádzate o priestor. Interiér je zvýraznený svetlíkmi, ktoré zároveň umožňujú prívod denného svetla a vytvárajú nové objemy.

Obytný dom Waldegg

Obytný dom Waldegg

V rámci rekonštrukcie suterénu bol nainštalovaná na mieru vyrobený svetlík GLASSFLOOR chrom. Pochôdzy svetlík je rafinovane včlenený do okolia bez straty priestoru – jasný zisk priestoru a estetiky oproti predchádzajúcemu riešeniu.

Budova školy Waltenhofen

Budova školy Waltenhofen

Pri prestavbe a generálnej rekonštrukcii základnej a strednej školy vo Waltenhofene boli na ihrisko inštalované tri svetlíky GLASSFLOOR chróm, aby chodba pod ním bola plnohodnotne presvetlená denným svetlom. Pochôdzne svetlíky boli vyrábané na zákazku s rozmermi 2,3 x 0,8 metra.

Škola s športový areál Ried

Škola s športový areál Ried

Nová budova základnej školy Ried v Könize (BE) názorne demonštruje kvality svetlíkov GLASSFLOOR - úžasná budova bez straty denného svetla. 24 estetických pochôdznych svetlíkov harmonicky zapadá do terasy a zároveň poskytuje športovej hale pod ním denné svetlo. Systémové riešenie GLASSFLOOR a izolačných rámčekov zjednodušilo montáž a zaisťuje optimálnu vonkajšiu izoláciu. Všetky svetlíky tak mohli byť inštalované v priebehu niekoľkých dní.

Obytný dom Bergdietikon

Obytný dom Bergdietikon

Zwei übereinanderliegende GLASSFLOOR sorgen für mehr Tageslichteinfall und Weite der Räume. Das edle Design des GLASSFLOOR pure gliedert sich dabei harmonisch in die Wohnumgebung ein.

Škola Töss Richterswil

Škola Töss Richterswil

Hore: pochôdzne a pojazdové svetlíky v úrovni hracej plochy. Dole: Denné svetlo pre svetlú a príjemnú atmosféru miestnosti na chodbách a v učebniach. Na dvoch ihriskách v areáli školy Töss je inštalovaných sedem svetlíkov GLASSFLOOR pure. Aj napriek veľkým skleneným plochám spĺňajú tieto svetlíky enormné statické požiadavky: bodové zaťaženie 2 tony na 20x20 cm a rozložené zaťaženie jedna tona na meter štvorcový.

Klinika Berit Paracelsus Speicher

Klinika Berit Paracelsus Speicher

Šesť GLASSFLOOR circle s priemerom 100 cm, odsadene ostenie a stropný difuzér v miestnosti privádza denné svetlo do sterilnej chodby kliniky. Čakáreň pre pacientov presvetľuje päť kruhových a pochôdznych svetlíkov.

Dom dôchodcov St.Gallen

Dom dôchodcov St.Gallen

Pasáž prepája dva objekty domova dôchodcov. Osem obdĺžnikových svetlíkov Glassfloor chrom (250 x 80 cm) v netradičnom usporiadaní poskytuje priechodu prirodzený zdroj svetla vrátane jeho premenlivosti. Decentrické osadenie pôsobí ľahko a hravo. Vďaka zapustenej inštalácii zostáva horný systém bezbariérovo prístupný.

Obytný dom Bonaduz

Obytný dom Bonaduz

V záhrade modernej novostavby v svahu boli na úrovni terénu inštalované tri kruhové svetlíky. Každý s priemerom cca 1 meter. Podzemné parkovisko získalo vďaka dennému svetlu na ľahkosti a dynamiku.

Požiarna stanica Hünibach

Požiarna stanica Hünibach

Osem svetlíkov elegantne integrovaných svetlíkov Glassfloor pure do terasy. Terasu tak možno využiť ako bezbariérové miesto na odpočinok, aj ako miesto stretávania. Izby pod pochôdznymi svetlíkmi tak majú dostatok denného svetla bez straty priestoru v exteriéri.

Rodinný dom Bottighofen

Rodinný dom Bottighofen

Tri obdĺžnikové svetlíky Glassfloor chrom s rozmermi 250 x 80 cm osvetľujú krytý bazén a zároveň akcentujú v interiéri. Vo vonkajšom priestore je kladený dôraz na estetiku.

Rodinný dom Brüttisellen

Rodinný dom Brüttisellen

Hranatý svetlík Glassfloor chróm plynulo a elegantne zapadá do terasy rodinného domu a poskytuje interiéru väzbu na počasie a dennú dobu.

Chalet Frankreich

Chalet Frankreich

Dve veľké svetlíky GLASSFLOOR chrome s priečnikmi privádzajú denné svetlo do priestoru kúpeľne chaty. Vyhrievané vnútorné sklo znižuje tvorbu kondenzátu. Celoplošná protišmyková úprava slúži ako ochrana proti pádu, tak aj na súkromie v kúpeľni. Terasa vďaka svetlíkom Glassfloor ostala plne využitňá.

Staromestský byt v Zürichu

Staromestský byt v Zürichu

Pochôdzny strešný svetlík bol použité na presvetlenie jedálne. Jedáleň sa tak stala svetlejšia a prívetivejšia. Celoplošná protišmyková úprava slúži aj ako ochrana súkromia.

Rodinný dom Eggersriet

Rodinný dom Eggersriet

Na získanie optimálneho podielu denného svetla pre dielňu v suteréne boli na terasu zapustené dva svetlíky s rozmermi 100 x 100 cm. Zapustenie svetlíkkov zaisťujú bezbariérové užívanie terasy pre rodinu.

Sme tu pre vás!

Kontaktujte nás pre bezplatnú konzultáciu: